InfraXstructure 2017

Konferencja InfraXstructure 2017

Inżynierowie i architekci sieci! Zapraszamy na InfraXstructure 2017!

 

Już 20 kwietnia 2017 odbędzie się po raz trzeci infraXstructure! To praktyczna konferencja Data Center, Cloud i DevOps tworzona przez inżynierów dla inżynierów. Mocno techniczna, treściwa i stworzona z myślą o specjalistach tych dziedzin. Jeśli zajmujesz się Data Center, Cloudem, DevOps, kontereryzacją, wirtualizacją, DTrace, IasS i chcesz poznać doświadczenia specjalistów zajmujących się tymi zagadnieniami - infraXstructure zostało stworzone właśnie dla Ciebie, a dzięki nam możesz dołączyć do wydarzenia ze zniżką lub wygrać jedną wejściówkę szczegóły na końcu.

 

Wydarzenie skierowane jest do profesjonalistów zarządzających systemami
i infrastrukturą centr danych, zajmujących się kolokacją, odzyskiwaniem oraz zabezpieczaniem danych, architekturą IT, systemami cloudowymi, przechowywaniem danych, serwerami oraz ciągłością biznesową.

 

Byłem uczestnikiem ubiegłej edycji tej konferencji tu organizatorzy uciekają od marketingowej papki, gwarantując Wam konkretne rozwiązania, unikalne wdrożenia, niezależne opinie i odważne porównania oraz możliwość rozmawiania z ludźmi którzy tworzą niesamowitą atmosferę pod linkiem znajdziecie podsumowanie konferencji 2016 w wersji wideo - LINK

 

Kto wystąpi na scenie?

 

Siła infraXstructure to przede wszystkim zaawansowane, praktyczne i najbardziej istotne tematy. Podczas kolejnej edycji konferencji nie zabraknie dyskusji o nowych rozwiązaniach z perspektywy użytkowników, ich wrażeń i opinii.

 

W tym roku scenę przejmują m.in.:

  • Andrzej Wilczyński (Departament Informatyzacji w Ministerstwie Finansów) - Skuteczny monitoring usług IT od infrastruktury po aplikację.
  • Kamil Stawiarski (ORA600) - Odkrywanie tajemnic zamkniętego oprogramowania, czyli podstawy DTrace na przykładzie bazy danych Oracle
  • Michał Iwańczuk - Jak podejść do wdrożenia VMware NSX na istniejącej infrastrukturze.
  • Tomasz Cholewa - Zaprogramuj swoją infrastrukturę i utrzymuj ją jako kod, czyli praktyczne podejście do koncepcji "Infrastructure as Code"

 

To tylko próbka tego, co będzie się działo 20 kwietnia w Babce do Wynajęcia - więcej treściwych wykładów znajdziecie w agendzie!

 

Skorzystaj z doświadczenia ekspertów

 

Czerpanie z profesjonalnej wiedzy prelegentów, szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i poznanie innych specjalistów z branży to tylko część korzyści, które niesie ze sobą uczestnictwo w infraXstructure. Właśnie dlatego warto się zarejestrować i zapewnić sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu.

Nie może Cię tam zabraknąć - skorzystaj ze zniżki!

 

Rejestracja już ruszyła, a dla czytelników blogu SafeKom organizator przygotował specjalną zniżkę! Aby kupić bilety o 15% taniej, wystarczy podczas rejestracji podać kod “SafeKom15”. Dla osób które od dziś zapiszą na newsletter zostanie rozlosowana jedna darmowa wejściówka na tą konferencję.  Wyniki podam 14.04.2017 o godzinie 20:00.

 

Śledźcie konferencję na Facebooku i Twitterze, gdzie organizator obiecuje nadawać na bieżąco o wszystkich nowościach!

 

 

Pasjonat komputerowy od zawsze oraz maniak w zakresie sieci, wirtualizacji oraz bezpieczeństwa IT. Kompetentny inżynier z dużym doświadczeniem w realizacji projektów informatycznych i telekomunikacyjnych. Wieloletni administrator IT, który utrzymuje systemy informatyczne dostosowując je do wymogów biznesowych z zapewnieniem dostępności 24/7/365.
Posts created 126

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top